TÜGEM 4. YILINI CEMİLE SULTAN’DA KUTLADI

TÜGEM 4. YILINI CEMİLE SULTAN’DA KUTLADI

TÜGEM 4. YILINI CEMİLE SULTAN’DA KUTLADI

TÜGEM 4. YILINI CEMİLE SULTAN’DA KUTLADI

10.9.2019

Derneğimiz TÜGEM, kuruluşunun 4. yılını 09 Eylül’de Cemile Sultan Korusunda çok özel bir gecede kutladı. Yemekli olarak düzenlenen etkinlikte, Türkiye genelindeki tüm TÜGEM üyeleri ve teşkilatları yer aldı. 350 davetlinin bulunduğu organizasyonda sektör profesyonelleri bir araya geldi.
TÜGEM’in geçmiş faaliyetleri, bugünü ve geleceğine ilişkin çalışmaları hakkında bilgiler veren kurucu Başkanımız Hakan Akdoğan “TÜGEM emlak danışmanlığı mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin bir araya geldiği öncü sivil toplum kuruluşu olarak 4 yılda çok hızlı ve etkili bir yol kat etti. Akademi faaliyetlerimiz, paneller, çalıştaylar, Prop-Tech çalışmalarımız, işbirlikleri, teşkilat yapılanmamız gibi sektörde birçok ilki başardık. Gururla söylüyorum etkinliklerimize binlerce meslektaşımız katıldı. Büyük bir aile olduk. Tügem’in başarısının sırrı 3’i modelidir. İletişim, içerik ve işbirliği. Tügem hızlı iletişim kurar, faydalı içerik üretir, güçlü işbirliği yapar” dedi.
İl teşkilatlarına, derneğimizin komite başkanları ve komite üyelerine plaketler verilen gecede ayrıca Endeksa, Fizbot ve REOS firmalarının TÜGEM üyelerine özel hediye çekilişleri de gerçekleştirildi. Ardacan Algan ve orkestrasının renk kattığı gecede TÜGEM logolu 4. Yıl özel pastası da kesildi.
Bu gecede bizlerle beraber olan değerli oda başkanlarımıza, iş birliği yaptığımız firmalara, konuklarımıza, üyelerimize ve uzun yollar kat ederek bu gecemizde bizlerle beraber olan teşkilatlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
İyi ki TÜGEM’liyiz.

 


Siz de aramıza katılın, emlak sektörünü birlikte şekillendirelim

© 2019 TÜGEM - Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri